Kontakt

Kontakt

Felles telefonnummer til vårt sentralbord er: 69182070– her når du den enkelte barnehage.

 

Høvleriet Barnehage
Peder Ankersgate 18, 1771 Halden
Mobil daglig leder Tomas Andresen:
92255313
Mail: tomas@tdmbarnehager.no

Asak Kulturbarnehage
Heiderødveien 3 1791 Tistedal
Mobil daglig leder Therese Leet Vist: 90792823
Mail: therese@tdmbarnehager.no

Solbakken Naturbarnehage
Rute 503 Karlsholm 1765 Halden
Mobil daglig leder Linda Wagenknecht Olsen: 48222230
Mail: linda@tdmbarnehager.no

Trolltangen Naturbarnehage
Blomsterveien 6 1781 Halden
Mobil daglig leder: Stein Henriksen:
95856506
Mail: stein@tdmbarnehager.no

Skogkanten Dyr & Naturbarnehage         
Lerdalsveien 16, 1781 Halden
Mobil daglig leder Linda Wagenknecht
Olsen: 48222230
Mail: linda@tdmbarnehager.no        

Alfheim Barnehage
Dyrendalsveien 45, 1778 Halden
Mobil daglig leder Monika Borge Olsen:
41901922

Mail: monika@tdmbarnehager.no

Administristrasjon:

Tdm Barnehager 
Peder Ankersgate 18 1771 Halden

Faktura/økonomiansvarlig: Turid Jonsdottir Tlf 90773355
Mail: turid@tdmbarnehager.no

Daglig leder/eier Tormod  Meyer: 90857172
Mail: tormod@tdmbarnehager.no

Besøksadresse

TDM Barnehager AS
Peder Ankersgate 18
1771 HALDEN

Postadresse

TDM Barnehager AS
Peder Ankersgate 18
1771 HALDEN

Telefon

Hovednummer:69 18 20 70
Mobiltelefon:908 57 172